Bestyrelsen - Min Drømmedag

Bestyrelsen

Alle hos Min Drømmedag arbejder frivilligt, dsv. ingen får løn eller honorarer.
Alle frivillige er enestående og empatiske mennesker og med på holdet, fordi de har et stort hjerte.

Har du et stort hjerte og vil du være frivillig i en velgørenhedsforening, hvor vi har fokus på nærvær og intimitet? Se vores opslåede stillinger her eller kontakt os via kontaktformularen her.

Marion Krobath Olesen

Bestyrelsesformand & Stifter
Marion Krobath Olesen

Mail: marion@mindroemmedag.dk

Maria Pries

Næstformand & Prinsessefotograf Fyn
Maria Pries Møller

Mail: maria@mindroemmedag.dk

Brigitta Andersen

Bestyrelsesmedlem & Frivilligmentor
Brigitta Andersen

Mail: brigitta@mindroemmedag.dk

Tina Hare Andersen

Bestyrelsesmedlem
Pernille Hornshøj

Rikke Fellov

Bestyrelsesmedlem
Rikke Fellow

Mail: rikke@mindroemmedag.dk 

Mads Kronborg Agesen

Suppleant & Teknisk Ansvarlig
Mads Kronborg Agesen

Mail: mads@mindroemmedag.dk

Simone Pedersen

Suppleant & Frivilligmentor Sjælland
Simone Bartenschlager Pedersen

Mail: simone@mindroemmedag.dk

Suppleant
Josephine Bendixen

Mail: josephine@mindroemmedag.dk

Lad os holde kontakten

Hold dig opdateret på vores arbejde. Følg os på de sociale medier og tilmeld dig vores nyhedsbrev herunder. Du er også velkommen til at kontakte os på telefon eller mail.

Min Drømmedag

Rødehusvej 90, 9560 Hadsund